خدمات بازرگانی

بیش از 22 سال تجربه گروه كارشناسان رانا تجارت كاسپین در مبادلات بازرگانی با كشورهای آسیای میانه و امور مربوط به صادرات و واردات، شناخت كامل از قوانین و مقررات گمركی و مهمتر از همه تسلط بر شرایط و پتانسیل‌های بازارهای كشورهای عضو پیمان اكو همه و همه پشتیبان كسب و تجارت شما خواهد بود تا با اطمینان به فعالیت های اقتصادی خود در این زمینه اقدام نمائید.


مطالعه بیشتر »

خدمات حمل و نقل

گــروه حمل و نقل رانا تجارت كاسپین با بــهره‌گیری از مــدرن‌ترین خــودروها و بــهترین نـاوگان جاده‌ ای به هــمراه رانندگان مجرب و حرفه‌ای از یك سو و شناخت مناسب از شـــرایط حمل و نقل و قوانین و مـــقررات آن طی دهــه اخیر خدمات ارزنــده‌ای به تولیدكنندگان و تجارنموده اســت، تا مــحموله‌‌های تـــجاری خود را با صحت، دقت و اطمینان كامل در بازار هدف تحویل گیرند.


مطالعه بیشتر »

مشاوره كسب و كار

گروه مشاوران كسب و كار، مجموعه ای متشكل از اعضای هیئت علمی و فارغ‌التحصیلان مستعد مقاطع تحصیلات تكمیلی بهترین دانشگاه‌های كشور هستند كه با توجه به همكاری با شركت‌ها و سازمان‌های مهم كشور و همچنین سابقه راهبری پروژه‌های متعدد در حوزه‌های مختلف كسب و كار، تجارب منحصر به فردی در راه‌اندازی و توسعه بنگاه‌های كارآفرین و اقتصادی دارند.


مطالعه بیشتر »

خدمات حمل و نقل

بخش حمل و نقل شركت رانا تجارت كاسپين از بدو تاسيس خود را ملزم به ارائه خدماتي كارا و اثربخش منطبق با استانداردهاي بين‌المللي حمل و نقل و ضوابط سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي كشور مي داند و توانسته با بهره‌گيري از اطلاعات و دانش روز و امكانات عملياتي از جمله كشنده‌ها و تريلرهاي مدرن، پيشرفته و به‌روز دنيا بخش زيادي از حمل محصولات توليدي صنايع و مواد اوليه موردنياز صنايع و تجار را به بهترين شيوه و مناسب‌ترين راه و قيمت‌هاي رقابتي حمل نمايد. اين شركت با كادري متعهد و متخصص و صميمي بارهاي صاحبان كالا را با اقتصادي‌ترين قيمت و بالاترين امنيت و سرعت به مقاصد موردنظر حمل مي‌كند. با توجه به نوع يدك‌ها و نيز توان حداكثري كشنده‌ها تاكنون قابليت حمل تخصصي محصولات زير براي بخش حمل و نقل شركت فراهم شده است كه در ادامه به اهم كالاهاي حمل شده توسط اين شركت اشاره شده است:

  • سنگ گرانيت، سنگ آهن، انواع قير، كاشي، ظروف شيشه اي، نئوپان، پالت هاي تخته سه لايي
  • تاير، روغن موتور و باطري خودرو
  • پودرهاي پاك كننده، مواد اوليه شستشو، تجهيزات بهداشتي
  • ساندويچ پنل، ساندويچ پنل هاي ديواري، ماشين آلات صنعتي دوزندگي، دستگاه هاي خاموش كننده آتش، سيلندر گاز آرگون
  • فرش و پارچه هاي مخمل، الياف مصنوعي، پنبه
  • گرانول توليدي و پلي اتيلن توليدي، لوله هاي پلي اتيلن، بطري‌هاي پت، رنگ پلاستيك، چسب چوب، ظروف پلاستيكي، صندلي هاي پلاستيكي
  • روغن جامد، رب گوجه فرنگي، دوغ ،نوشابه ،ماءالشعير، تخم مرغ، كله قند
  • درختچه هاي كاج، سيب درختي، سيب زميني و انواع محصولات باغي

برخی مشتریان مهم بخش حمل و نقلبرخی از مشتریان رانا تجارت کاسپین

طراحی سایت