خدمات بازرگانی

بیش از 22 سال تجربه گروه كارشناسان رانا تجارت كاسپین در مبادلات بازرگانی با كشورهای آسیای میانه و امور مربوط به صادرات و واردات، شناخت كامل از قوانین و مقررات گمركی و مهمتر از همه تسلط بر شرایط و پتانسیل‌های بازارهای كشورهای عضو پیمان اكو همه و همه پشتیبان كسب و تجارت شما خواهد بود تا با اطمینان به فعالیت های اقتصادی خود در این زمینه اقدام نمائید.


مطالعه بیشتر »

خدمات حمل و نقل

گــروه حمل و نقل رانا تجارت كاسپین با بــهره‌گیری از مــدرن‌ترین خــودروها و بــهترین نـاوگان جاده‌ ای به هــمراه رانندگان مجرب و حرفه‌ای از یك سو و شناخت مناسب از شـــرایط حمل و نقل و قوانین و مـــقررات آن طی دهــه اخیر خدمات ارزنــده‌ای به تولیدكنندگان و تجارنموده اســت، تا مــحموله‌‌های تـــجاری خود را با صحت، دقت و اطمینان كامل در بازار هدف تحویل گیرند.


مطالعه بیشتر »

مشاوره كسب و كار

گروه مشاوران كسب و كار، مجموعه ای متشكل از اعضای هیئت علمی و فارغ‌التحصیلان مستعد مقاطع تحصیلات تكمیلی بهترین دانشگاه‌های كشور هستند كه با توجه به همكاری با شركت‌ها و سازمان‌های مهم كشور و همچنین سابقه راهبری پروژه‌های متعدد در حوزه‌های مختلف كسب و كار، تجارب منحصر به فردی در راه‌اندازی و توسعه بنگاه‌های كارآفرین و اقتصادی دارند.


مطالعه بیشتر »

خدمات بازرگانی

بخش بازرگاني رانا تجارت كاسپين با بيش از دو دهه تجربه در امور بازرگاني داخلي و بين‌المللي، عمليات گمركي و ترخيص كالاي صادراتي از كليه گمركات كشور و دارا بودن پرسنل مجرب و كارآمد و تيم‌هاي عملياتي بسيار قوي و نمايندگي‌هايي در مراكز مختلف داخل كشور و كشورهاي همسايه مي باشد.

بخش بازرگاني رانا تجارت كاسپين با توجه به دارا بودن شركت اقماري AltinKerkav در دروازه ورود به آسياي ميانه يعني كشور تركمنستان و نيز پرسنل آشنا به زبان‌هاي تجاري اين منطقه هم اكنون با ترخيص و همچنين ترانزيت، صادرات و صادرات مجدد ماهانه محصولات توليد داخل بيش از 100 شريك تجاري در نمايندگي انحصاري و يا بصورت مسقل فعاليت مي نمايد. اهم محورهاي فعاليت اين بخش در محورهاي زير مي‌باشد:

· مصالح ساختماني با تاكيد بر سيمان، انواع پوشش‌هاي پشم شيشه، قير و ايزوگام، شيشه ساختماني، كاشي و سراميك

· مواد غذايي فرايند شده تكميلي و داراي ارزش افزوده ارزي نظير شيريني و نبات، نوشابه و ساير اقلام نوشيدني

· محصولات كشاورزي، باغي و تره‌بار داراي ارزش افزوده ارزي نظير پسته، خرما و فراورده‌هاي آنها، سيب زميني، پياز، سيب درختي، كيوي و انواع صيفي جات

· محصولات پليمري با تمركز بر انواع پلي اتيلن و گرانول

· كالاهاي صنعتي و تجاري نظير رگولاتورهاي گاز خانگي و صنعتي، دستگاه‌هاي پرس، پانچ، ساندويچ پنل و سيم رول


برخی مشتریان مهم و همکاران تجاری بخش بازرگانیبرخی از مشتریان رانا تجارت کاسپین

طراحی سایت