خدمات بازرگانی

بیش از 22 سال تجربه گروه كارشناسان رانا تجارت كاسپین در مبادلات بازرگانی با كشورهای آسیای میانه و امور مربوط به صادرات و واردات، شناخت كامل از قوانین و مقررات گمركی و مهمتر از همه تسلط بر شرایط و پتانسیل‌های بازارهای كشورهای عضو پیمان اكو همه و همه پشتیبان كسب و تجارت شما خواهد بود تا با اطمینان به فعالیت های اقتصادی خود در این زمینه اقدام نمائید.


مطالعه بیشتر »

خدمات حمل و نقل

گــروه حمل و نقل رانا تجارت كاسپین با بــهره‌گیری از مــدرن‌ترین خــودروها و بــهترین نـاوگان جاده‌ ای به هــمراه رانندگان مجرب و حرفه‌ای از یك سو و شناخت مناسب از شـــرایط حمل و نقل و قوانین و مـــقررات آن طی دهــه اخیر خدمات ارزنــده‌ای به تولیدكنندگان و تجارنموده اســت، تا مــحموله‌‌های تـــجاری خود را با صحت، دقت و اطمینان كامل در بازار هدف تحویل گیرند.


مطالعه بیشتر »

مشاوره كسب و كار

گروه مشاوران كسب و كار، مجموعه ای متشكل از اعضای هیئت علمی و فارغ‌التحصیلان مستعد مقاطع تحصیلات تكمیلی بهترین دانشگاه‌های كشور هستند كه با توجه به همكاری با شركت‌ها و سازمان‌های مهم كشور و همچنین سابقه راهبری پروژه‌های متعدد در حوزه‌های مختلف كسب و كار، تجارب منحصر به فردی در راه‌اندازی و توسعه بنگاه‌های كارآفرین و اقتصادی دارند.


مطالعه بیشتر »

معرفی ما

راست‌كرداري، توانمندي، كوشايي؛ رانـا تـجـارت كـاسـپـيـن

درمسير فعاليت گروه بازرگاني رضواني به مثابه يك شركت با رشد سريع دو دوره قابل رديابي است. دوره شكلگيري و تكامل، ودوره تثبيت و توسعه.

دوره شكل گيري و تكامل

دوره شكل گيري به سال‌هاي آغازين دهه 70 شمسي (دهه 90 ميلادي) مربوط مي‌شود. دراين سال‌ها ضمن شناسايي فرصت‌هاي كسب و كار در كشورهاي منطقه وضرورت توسعه كشور و تجهيز كارخانجات و صنايع مطابق با اسناد فرابخشي، عمده تمركز فعاليت‌ها بر واردات كالاهاي سرمايه‌اي، تكنولوژي و مواد بالادستي و پايين دستي، ازكشورهاي همجوار تازه استقلال يافته آسياي ميانه و نيز برخي كشورهاي حوزه خليج فارس استوار بود. اهم اقدامات اين دوره ده ساله را مي‌توان در واردات كالاهاي سرمايه‌اي، ماشين آلات صنعتي و توليدي صنايع بالادستي مادر و عمدتا فولادي و الكتريكي و صنايع دستي بويژه فرش‌هاي نفيس دانست.

دوره تثبيت وتوسعه

ازدهه 80 شمسي همسو با جهت‌گيري كشور و تمركز ويژه بر صادرات كالاهاي غير نفتي و نيز تغييرات محيط كسب و كار بين‌المللي و ضرورت حضور بيشتر بنگاه‌هاي كارآفرين ايراني درفراسوي مرزهاي ملي، ‌مديريت مجموعه رويكرد صادرات را سرلوحه اقدامات راهبردي خود قرار داده و تمركز اصلي بر ارزآوري و صادرات كالاهايي با ارزش افزوده بالا استوار گرديد. در اين راستا تجارب ارزنده قبلي به همراه دانش فني و برخورداري از پرسنل نخبه و توانمند با تحصيلات علوم اقتصادي و مديريتي زمينه ساز بسط فعاليت‌ها شد. لذا در راستاي تخصصي سازي اقدامات و تمركز بر گوشه‌هاي سودآور بازار از همان ابتدا اقدامات در قالب معاونت صادرات وبازرگاني خارجي گروه در دو دسته صنايع تبديلي كشاورزي و عمراني سازماندهي شد، كه اهم فعاليت‌هاي كاربردي در بخش بازرگاني خارجي آورده شده است.

در آنجا كه در بازارهاي بين‌المللي زمان، سرعت دسترسي و تحويل كالا به بازار اهميت دو چنداني دارد. لذا اين گروه از سال 1388 با توسعه همگن فعاليت‌هاي خود به راه‌اندازي و تجهيز بخش حمل و نقل داخلي و بين‌المللي اقدام نموده و هم اكنون با برخورداري از 10 دستگاه كشنده‌هاي به روز و كارآمد با برند‌هاي سرآمد بين‌المللي ولوو و اسكانيا و بنز به همراه يدك‌كش‌هاي هوشمند مايانك و گلوما موت صنعت با بهره‌مندي از سيستم تعليق و محور‌هاي بالني روزآمد به حمل مطمئن محموله‌هاي صادراتي مي‌پردازد و از اين طريق توانسته است گام‌هاي ارزنده‌اي در راستاي پيشبرد فعاليت‌هاي تجاري در بازارهاي هدف بردارد، كه اهم فعاليت‌هاي آن در بخش خدمات حمل و نقل آورده شده است.

از سوي ديگر بدليل پيچيدگي‌ها وعدم اطمينان فراوان محيط كسب و كار امروز ضرورت انجام مطالعات كافي نسبت به توسعه محصول و توسعه بازار بر همگان آشكار است. از اينرو از ابتداي اتخاذ جهت‌گيري صادراتي درگروه، دپارتمان مشاوره و تحقيقات بازار اين گروه با كادري مجرب و آشنا به بازار كشورهاي همسايه شكل گرفت كه علاوه بر خدمت رساني به مجموعه، پروژه‌هاي مشاوره‌اي و اجرايي متعددي را در كشور راهبردي نموده است كه اهم آن‌ها دربخش مشاوره كسب وكار آورده شده است.


نمودار سازمانی رانا تجارت کاسپینبرخی از مشتریان رانا تجارت کاسپین

طراحی سایت